Švedijoje įvyko seminaras Lietuvos turizmo biuro atidarymo proga
2013 m. balandžio 10 d. Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Švedijos Karalystėje Eitvydo Bajarūno rezidencijoje įvyko seminaras Lietuvos turizmo biuro Stokholme atidarymo proga. Jame dalyvavo virš kelių dešimčių Švedijos turizmo žiniasklaidos atstovų bei kelionių organizatorių. Stokholme įsikūręs Lietuvos turizmo ofisas Švedijai, Norvegijai ir Suomijai savo veiklą pradėjo šių metų pavasarį. Ofiso pagrindiniai tikslai yra padidinti turstų srautus iš Šiaurės šalių į Lietuvą bei pagerinti Lietuvos žinomumą ir įvaizdį. Seminare sveikinimo kalbą sakęs ambasadorius E.Bajarūnas pabrėžė, kad Valstybinis turizmo departamentas žengė svarbų žingsnį paskelbęs tarptautinį konkursą atstovauti Lietuvą. Be to, šį konkursą laimėjus Švedijos įmonei bei ofise dirbant savo rinką išmanantiems Skandinavijos turizmo specialistams, Lietuva bus reprezentuojama švedams, norvegams ir suomiams suprantamu bei patraukliu būdu. Taip pat šiose kaimyninėse rinkose yra itin svarbu didinti Lietuvos žinomumą, nes Šiaurės šalių visuomenės žinios apie Lietuvą palyginus su kitomis Baltijos šalimis yra vis dar ribotos.
Seminare taip pat dalyvavo ir SAS atstovai, kurie pristatė nuo kovo 31 d. atitaromą naujas tiesioginis skrydis Stokholmas – Vilnius bei Tallink Siljaline atstovai, kurie informavo, kad greitu metu Švedijos turistams pasiūlys patrauklų turistinį paketą Stokholmas – Ryga – Vilnius.
