Stokholmo centre – Lietuviškos muzikos diena
Stokholmo centrinėje Norrmalmstorg aikštėje rugsėjo 17 d. skambėjo lietuviška muzika, šurmuliavo linksmai nusiteikę žmonės, vaikai laidė aitvarus.
Lietuvių jaunimo bendruomenės Švedijoje pastangomis surengta puiki šventė, kurioje dalyvavo atlikėjai Andrius Mamontovas, „Kūjeliai“, „Gilė“ iš Kauno, Arkadijus Vinokuras, Jolanta Budriutė, Vlada Dapkutė, Giedrė Naruševičiūtė, šokių kolektyvas „Baltija“, Edita Saaf ir jos vadovaujama atlikėjų grupė.