Stokholme pristatytos Lietuvos turizmo galimybės
2013 metų lapkričio 13 dieną Lietuvos ambasadoriaus Švedijoje Eitvydo Bajarūno rezidencijoje įvyko renginys, kurio metu Švedijos kelionių organizatoriai bei žiniasklaidos atstovai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos turizmo galimybėmis bei naujovėmis turizmo sferoje. Renginį organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje ir ambasados komercijos atašė atstovai kartu su Stokholme veikiančiu Lietuvos turizmo ofisu Švedijai, Suomijai ir Norvegijai. Kartu su Švedijos kelionių organizatoriais bei žiniasklaidos atstovais renginyje dalyvavo Lietuvos valstybės turizmo departamento ir turizmo sektoriaus atstovai. Renginyje sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas bei pranešimus apie Lietuvos turizmo galimybes skaitė Lietuvos turizmo ofiso ekspertas Göran Nilervall, o taip pat dviejų viešbučių „Kempinski Vilnius“ bei „Monte Pacis“ vadovai. Pasak renginyje kalbėjusio ambasadoriaus E.Bajarūno, labai džiugu, kad tik šiemet veiklą pradėjęs Lietuvos turizmo ofisas Švedijai, Suomijai ir Norvegijai aktyviai pristato Lietuvos turizmo galimybes, skleidžia informaciją apie turistinius maršrutus bei turizmo sektoriaus naujienas Lietuvoje. Tai liudija ir nuolat augantis turistų skaičius. Šiemet prie Lietuvos populiarinimo Švedijoje prisidėjo ir Lietuvos ES Pirmininkavimas. Turizmą skatina ir naujos transporto jungtys.
Po pristatymų įvyko kontaktų mugė, kur iš Lietuvos atvykę turizmo paslaugų atstovai turėjo galimybę susitikti su Švedijos kelionių organizatoriais.