Stokholme pagerbtas Sausio 13-osios aukų atminimas
2012 metų sausio 13 dieną Lietuvos ambasada Švedijoje prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau penktus metus rengiamos akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir atstovybės languose dešimčiai minučių įžiebė žvakutes. Tos pačios dienos vakare Lietuvos ambasadorius Švedijoje ir ambasados darbuotojai dalyvavo Švedijos lietuvių bendruomenės surengtame tragiškų Sausio 13-osios įvykių metinių paminėjime. Paminėjimas vyko Stokholmo centre esančioje Raoulio Wallenbergo aikštėje. Susirinkusieji pagerbė žuvusiuosius tylos minute, uždegė žvakutes, dalinosi savo prisiminimais apie 1991 m. sausio 13-ąją.