Stokholme įvyko Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai simboliniam uždarymui skirtas iškilmingas koncertas
Stokholmo centre esančiame Siodra teatre gruodžio 2 dieną teatre įvyko Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai simboliniam uždarymui skirtas koncertas. Žiūrovai išvydo Nedos ir Vytauto Labučio džiazo kvarteto pasirodymą. Programoje skambėjo originalios grupės narių kompozicijos ir aranžuoti džiazo standartai. Renginį stebėjo daugiau nei 300 užsienio diplomatų, politikų, kultūros ir verslo atstovų, lietuvių bendruomenės narių. Prieš koncertą susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas, pažymėjęs, jog pirmininkavimas ES yra didelė atsakomybė, tačiau kartu ir puiki galimybė pristatyti Lietuvos kultūrą bei meną.
Renginį vedė lietuvių aktorė Gabija Ryškuvienė, jo metu žiūrovai turėjo galimybę laimėti kelionę į Lietuvą, kurią dovanojo Lietuvos turizmo biuras Šiaurės šalyse.
