Santuoka ambasadoje Stokholme
2011 m. gegužės 13 d. popietę Lietuvos Respublikos ambasadoje Stokholme susituokė dvi poros - Grigorijus ir Nomeda Naudžiūnai ir Raimondas ir Lina Vienažindžiai. Sutuoktinius pasveikino ir darnaus bendro gyvenimo palinkėjo Lietuvos Respublikos ambasadorius Švedijoje Remigijus Motuzas.