Prezidentė pasveikino Švedijos Karališkąją Šeimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kovo 3 d. savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą Princesei Viktorijai sulaukus sūnaus.
„Linkiu daug laimės, sveikatos ir visokeriopos sėkmės Jos Karališkosios Prakilnybės Princesės Viktorijos ir Jo Karališkosios Prakilnybės Princo Danieliaus šeimai“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.
Prezidentė taip pat pasveikino visus Švedijos Karalystės žmones šio džiugaus įvykio proga ir palinkėjo klestėjimo ir gerovės visai šaliai.