"Pirmadienio mitingų minėjimas Stokholme"
Gerbiami Tautiečiai, Šiais metais Lietuva mini diplomatinių santykių su Švedija atkūrimo 20-ąsias metines. Lietuvai atkūrus nepriklausomybę Švedijos parama buvo itin svarbi. Nuo 1990 m. kovo 19 d. iki 1991 m. rugsėjo 16 d. kiekvieną pirmadienį 12 valandą Stokholmo Norrmalm aikštėje vyko mitingai, skirti Lietuvos ir Baltijos šalių kovai už laisvę paremti, kuriuose dalyvavo Švedijos ir Baltijos šalių politikai, visuomenės veikėjai, menininkai, išeiviai ir kiti aktyvūs žmonės. Šie susibūrimai sutelkė tūkstančius švedų ir paskatino juos išreikšti savo paramą Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims. Rugpjūčio 15 d. 12 val. nuoširdžiai kviečiame visus susirinkti į 80-ąjį "Pirmadienio mitingą" Norrmalm aikštėje. Iškilmingame minėjime dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė I.Degutienė, Ministras Pirmininkas A.Kubilius, kitų Baltijos šalių ir Švedijos premjerai bei Parlamentų vadovai, politikai, Pirmadienio mitingų dalyviai ir visuomenės veikėjai. Maloniai kviečiame visus galinčius ateiti ir prisiminti istorinius Pirmadienio mitingus! Remigijus Motuzas, Lietuvos Respublikos ambasadorius Švedijoje