*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Lietuvos Respublikos ūkio ministras dalyvavo neformaliame ES ministrų susitikime Stokholme

2011 m. lapkričio 14 d. LR ūkio ministras Rimantas Žylius lankėsi Stokholme, kur dalyvavo 16 ES narių-valstybių atstovų susitikime, vykusiame Švedijos URM prekybos ministrės Evos Björling kvietimu. Prieš kelis metus kelių ES šalių-narių iniciatyva pradėti rengti neformalūs ministrų susitikimai, skirti paskatinti ES lygiu vieningos rinkos konkurencingumo ir ekonominio augimo klausimų sprendimą. Lietuva yra viena iš aktyviausių šios neformalios grupės (angl. “like-minded group”) narių.

Ministrų susitikime apie ekonominio augimo prielaidų sukūrimą finansinių krizių metu kalbėjo Švedijos Ministras Pirmininkas Fredrik Reinfeldt bei bendrovės Invest AB vadovas Jacob Wallenberg.