Lietuvos Respublikos ūkio ministras dalyvavo neformaliame ES ministrų susitikime Stokholme
2011 m. lapkričio 14 d. LR ūkio ministras Rimantas Žylius lankėsi Stokholme, kur dalyvavo 16 ES narių-valstybių atstovų susitikime, vykusiame Švedijos URM prekybos ministrės Evos Björling kvietimu. Prieš kelis metus kelių ES šalių-narių iniciatyva pradėti rengti neformalūs ministrų susitikimai, skirti paskatinti ES lygiu vieningos rinkos konkurencingumo ir ekonominio augimo klausimų sprendimą. Lietuva yra viena iš aktyviausių šios neformalios grupės (angl. “like-minded group”) narių.
Ministrų susitikime apie ekonominio augimo prielaidų sukūrimą finansinių krizių metu kalbėjo Švedijos Ministras Pirmininkas Fredrik Reinfeldt bei bendrovės Invest AB vadovas Jacob Wallenberg.