Lietuvos ambasadorius pasveikino Stokholmo lietuvių šokėjus
2013 m. birželio 15 d. Stokholme vykusiame Stokholmo lietuvių šokių ansamblio "Baltija" 10-mečio jubiliejaus minėjime dalyvavęs Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas Lietuvos UR ministro L.Linkevičiaus vardu pasveikino šokėjus ir palinkėjo ir toliau puoselėti lietuvybę ir aukštinti Lietuvos kultūrą ir paveldą. Stokholmo lietuvių šokių ansamblio "Baltija" 10-mečio jubiliejaus minėjimo koncerte taip pat dalyvavo bei Švedijos lietuvius pasveikino Klyvlendo (JAV) lietuvių šokių amsamblis "Švyturys", Stokholmo latvių šokių amsamblis, Švedijos lietuvių ir Alborgo (Danija) lietuvių bendruomenių atstovai. "Baltija" yra vienintelis lietuviškų tautinių šokių kolektyvas Šiaurės šalyse. Kolektyvo gimimo diena galima laikyti 2003 m. rugsejo 14 d., kai Jurga Laurenčikienė ir Evaldas Laurenčikas subūrė visus norinčius pirmajai repeticijai. Laikui bėgant, "Baltija" augo, tobulėjo, bei nemažai koncertavo tiek Švedijoje, tiek užsienyje – JAV, JK, Danijoje ir kitur. „Baltija“ taip pat dalyvavo ir Pasaulio lietuvių dainų šventėje. Kolektyvas šoka ir scenai pritaikytus, ir autentiškus folklorinius šokius.
Šių metų vasario 16 d. „Baltijos“ kolektyvas dalyvavo ir Lietuvoa ambasados Švedijoje surengtame iškilmingame minėjime.