*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVA PRISISTATO TURIZMO RENGINYJE STOKHOLME

2010 m. balandžio 27 d. Nacionalinių turizmo biurų atstovų asociacija Švedijoje ANTOR (Association National Tourist Offices Representatives in Sweden) Stokholme organizuoja renginį, skirtą ANTOR nariams ir Švedijos žiniasklaidos atstovams. Renginyje ketina dalyvauti virš 70 Švedijos žurnalistų, rašančių turizmo tematika.

Lietuvos atstovų dalyvavimą renginyje inicijuoja Lietuvos ambasada Stokholme, Lietuvos turizmo informacijos centras Helsinkyje ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos turizmo skyrius.

Seminaro metu spaudos atstovams bus pristatomos Lietuvos ir Vilniaus turizmo galimybės, užmezgami kontaktai su pagrindiniais spaudos leidiniais, informuojančiais Švedijos visuomenę apie turistinius maršrutus ir naujienas.