Lietuva prisistato turizmo renginyje Stokholme
2011 m. gegužės 12 d. Nacionalinių turizmo biurų atstovų asociacija Švedijoje ANTOR (angl. Association National Tourist Offices Representatives in Sweden) Stokholme organizuoja renginį, skirtą ANTOR nariams ir Švedijos žiniasklaidos atstovams. Renginyje ketina dalyvauti virš 40 Švedijos žurnalistų, rašančių turizmo tematika. Lietuvos dalyvavimą renginyje inicijuoja Lietuvos ambasada Stokholme, bendradarbiaujant su Lietuvos turizmo informacijos centru Helsinkyje.
Seminaro metu spaudos atstovams bus pristatomos Lietuvos ir Vilniaus turizmo galimybės, užmezgami kontaktai su pagrindiniais spaudos leidiniais, informuojančiais Švedijos visuomenę apie Lietuvos turistinius maršrutus bei turizmo sektoriaus naujienas