*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Lietuva prisistato turizmo renginyje Malmö 2011 m. spalio 13 d.

2011 m. spalio 13 d. Nacionalinių turizmo biurų atstovų asociacija Švedijoje ANTOR (angl. Association  National Tourist Offices Representatives in Sweden) Malmö mieste organizuoja renginį, kuriame prisistatys ir Lietuva.

Pietų Švedija turi ženklų turizmo potencialą, regione žinoma Lietuva, turistai gali lengvai pasiekti Lietuvą per Kopenhagos oro uostą. Šis renginys vienas iš pirmųjų tokio pobūdžio, kuris rengiamas regione.

Lietuvos dalyvavimą renginyje inicijuoja Lietuvos ambasada Stokholme ir Lietuvos turizmo informacijos centras Helsinkyje, bendradarbiaujant su Lietuvos generaliniu garbės konsulu Ingmar Ingstad, reziduojančiu Malmö mieste.

Seminaro metu spaudos atstovams bus pristatomos Lietuvos turizmo galimybės, užmezgami kontaktai su kelionių agentūromis ir spaudos leidinių, informuojančių Švedijos visuomenę apie Lietuvos turistinius maršrutus bei turizmo sektoriaus naujienas, atstovais.