Ambasados inicijuoto vizito metu Lietuvos specialistai sėmėsi žinių iš Švedijos atliekų perdirbėjų
Lietuvos ambasada Stokholme rugsėjo 10–11 dienomis surengė Aplinkos apsaugos ministerijos atstovų vizitą Švedijoje, kurio metu su lietuvių kolegomis švedai dalinosi turtinga patirtimi atliekų perdirbimo srityje. Aplinkos viceministro Almanto Petkaus vadovaujama delegacija apie atliekų tvarkymą diskutavo su Švedijos aplinkos ministerijos valstybės sekretoriumi Andersu Flankingu, susitiko su kitais aukštais pareigūnais. Savo patirtį ir veiksmingą teisinę bazę atliekų tvarkymo srityje svečiams pristatė Švedijos aplinkos apsaugos agentūros ir organizacijos „Waste Sweden“ atstovai. Su praktiniais atliekų rūšiavimo ir perdirbimo aspektais Lietuvos delegacija supažindinta tuo užsiimančiose įmonėse.