Ambasadorius pasveikino Stokholme vykusio verslių mamų seminaro dalyves
Balandžio 22-23 d. verslių moterų - mamų grupė Stokholme susirinko į edukacinę konferencija „Aš – versli mama“.
Bendradarbiaujant su Stokholmo lietuvių verslo ir profesionalų klubu surengtas seminaras apie verslo galimybes Švedijoje, kuriame dalintasi patirtimi ir bendradarbiavimo perspektyvomis. Susirinkusiuosius pasveikino ambasadorius E. Bajarūnas, palinkėjęs drąsos ir užsispyrimo įgyvendinant verslo idėjas.
Dalyvės lankėsi verslininkės Justinos Rosengren įkurtoje parduotuvėje, dalyvavo verslios mamos iš Klaipėdos A. Špakauskės surengtoje ekskursijoje po miestą bei susipažinimo vakarienėje.