Ambasadorius Algimantas Rimkūnas dalyvavo Stokholmo lituanistinės “Saulės” mokyklos mokslo metų atidarymo šventėje
Rugsėjo 3 d. ambasadorius Algimantas Rimkūnas pasveikino Stokholmo lituanistinės “Saulės” mokyklos moksleivius ir mokytojas su naujų mokslo metų atidarymu.
Lietuvos ambasada padovanojo mokyklos bibliotekai vaikiškų knygelių.