Ambasada Švedijoje surengė šiais metais narystės ES 10-metį mininčių šalių susitikimą
Lietuvos ambasada Švedijoje sausio 21 dieną surengė 2004 metais ES narėmis tapusių valstybių atstovybių Stokholme vadovų pavaduotojų susitikimą. Renginyje, kuriame taip pat dalyvavo šiuo metu ES Tarybai pirmininkaujančios Graikijos ambasados bei Europos Komisijos atstovybės Švedijoje pavaduotojai, buvo aptarti planai organizuoti bendrą seminarą, kuriame būtų įvertinti pagrindiniai pasiekimai per dešimt metų Europos Sąjungoje ir aptarta būsima ES plėtra. Susitikimo metu Lietuvos ambasados Švedijoje patarėjas Tomas Grabauskas pristatė kolegoms Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus, apžvelgė ambasados šiuo laikotarpiu organizuotus renginius.
Jis taip pat atkreipė dėmesį, jog simboliška dešimties šalių ES narystės dešimtmetį minėti Graikijos pirmininkavimo metu, kadangi būtent Atėnuose buvo pasirašytos stojimo į ES sutartys.
Sutarta šia proga pavasarį Stokholme surengti bendrą 2004-aisiais prie Bendrijos prisijungusių valstybių ir ES Tarybai pirmininkaujančios Graikijos renginį.