Ambasados konsulas pasveikino Lietuvių bendruomenę Švedijoje, švenčiančią bendruomenės 70-mečio jubiliejų
Kovo 12 d. Stokholme įvyko Lietuvių bendruomenės Švedijoje 70-mečio jubiliejaus minėjimas.
Renginio pradžioje viena iš buvusių ŠLB pirmininkių Audronė Stadjė supažindino šventės dalyvius su bendruomenės istorija. Sveikinimo kalbas pasakė specialiai į renginį atvykę pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke bei istorikas Egidijus Aleksandravičius
Susirinkusius bendruomenės narius bei svečius taip pat pasveikino ir ambasados konsulas Mindaugas Grigas, kuris perdavė Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus sveikinimą Švedijos lietuviams bei įteikė Bendruomenės pirmininkei Rūtai Gailiūtei Žičkienei dovaną – Lietuvos istorinę Vyčio vėliavą.
Šventės metu vyko parodos „Lietuviais esame mes gimę“ pristatymas, tautinių šokių kolektyvo „Baltija“ ir „Saulės“ lituanistinės mokyklos Editos studijos mokinių pasirodymas. Šventės svečiai – Ed Arm džiazo kvartetas.
Dėkojame bendruomenei ir jos pirmininkei Rūtai Gailiūtei Žičkienei.