Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kviečiame dalyvauti virtualiame pagarbos bėgime (ėjime) „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame pagerbti Sausio 13-osios didvyrius

Sukurta 2021.03.03 / Atnaujinta 2021.03.04 15:40
  Kviečiame dalyvauti virtualiame pagarbos bėgime (ėjime) „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame pagerbti Sausio 13-osios didvyrius

  Gyvą istorinę atmintį liudijantis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ Lietuvoje kasmet rengiamas nuo 1992 m. Kasmet prie bėgimo prisijungia ir įvairiuose pasaulio miestuose gyvenantys lietuviai ir Lietuvos draugai, tačiau šiais metais dėl pandemijos buvo nuspręsta organizuoti šį bėgimą pagal galimybes kiekvienoje šalyje iki 2021 m. rugpjūčio mėnesio. Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje organizuoja šį bėgimą, dedikuodama jį Kovo 11-jai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

  2021 m. kovo 4–9 dienomis kviečiame visus Švedijoje gyvenančius lietuvius ir Lietuvos draugus dalyvauti šiame simboliniame renginyje ir įveikti 9 km distanciją – atstumą nuo Antakalnio kapinių, kuriose yra palaidotos 1991 m. Sausio 13-osios įvykių aukos, iki Vilniaus televizijos bokšto (galima rinktis ir trumpesnį atstumą).

  Pirmieji 30 dalyvių, užpildžiusių formą ir atsiuntusių nuotraukas, gaus šiam bėgimui sukurtą medalį.

  Dalyvaudami renginyje būtinai atsižvelkite į galiojančias Švedijos institucijų saugumo rekomendacijas.

  Renginio taisyklės:

  1. Pagal galimybes nuo 2021-03-04 iki 2021-03-09 bet kurioje Švedijos vietoje (esant poreikiui ir kitoje pasaulio šalyje) kviečiame įveikti 1 km (skirta tėveliams su vaikučiais), 5 km (suaugusiems) ar pilną 9 km distanciją. Tai nėra varžybos, svarbiausia – dalyvauti.
  2. Įveikę užsibrėžtą distanciją būtinai padarykite savo nuotrauką ir kartu su rezultatu įkelkite ją čia: https://forms.gle/rHcEHnkUSr8h9R4BA. Iš atsiųstų nuotraukų bus sukurtas bendras visų dalyvių nuotraukų albumas. Kviečiame pasipuošti lietuviška atributika.
  3. Jei naudojate bėgimo / ėjimo sekimui skirtas programėles („Strava“, „Garmin“, „Apple“, „Suunto“ ar kitas) siųsdami nuotraukas pridėkite ir užfiksuotą bėgimo (ėjimo) rezultatą.
  4. Pirmieji 30 dalyvių, užpildžiusių dalyvio formą, nurodytu gyvenamosios vietos adresu gaus atminimo medalius, kuriuos gauna visi bėgikai Vilniuje, įveikę bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“ distanciją.

  Šio bėgimo dalyviai nėra skatinami varžytis ar siekti kuo aukštesnių rezultatų, todėl renginyje laukiami visi: visų amžiaus grupių bei skirtingo fizinio pasirengimo dalyviai. Įvertinkite savo galimybes ir pasirinkite distanciją, kurią galite įveikti. Jeigu turite abejonių dėl savo sveikatos būklės, būtinai pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.

  Naujienlaiškio prenumerata