Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Malmė.jpg
KONSULINĖ MISIJA Į MALMĘ Įkelta2023.03.21

Balandžio 24-26 d. Lietuvos konsulinis pareigūnas dirbs Malmėje.

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Registracija į priėmimą vyksta elektroninės registracijos sistemoje (3. Paslaugos Konsulinė misija).

2022 m. gruodžio 20 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Lietuvos Respublikos geros valios kompensacijos už žydų religinių bendruomenių nekilnojamąjį turtą įstatymo Nr. XI-1470 pakeitimo įstatymą (toliau – įstatymas). Naujos redakcijos įstatymas nustato, kad geros valios kompensacija mokama už totalitarinių režimų okupacijų laikotarpiu neteisėtai nusavintą ne tik išlikusį Lietuvos žydų religinių bendruomenių nekilnojamąjį turtą, išskyrus žemę, bet ir už iki Antrojo pasaulinio karo ar šio karo metais Lietuvoje gyvenusių žydų tautybės asmenų nekilnojamąjį turtą, išskyrus žemę, į kurį jie ar jų įpėdiniai neturėjo teisinės galimybės atkurti nuosavybės teisių vadovaujantis Lietuvos Respublikos piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymo nustatyta tvarka, taip pat bešeimininkį nekilnojamąjį turtą, perimtą valstybės nuosavybėn dėl Holokausto nelikus šio turto savininkų ar įpėdinių.

Malme.jpg

Spalio 17-19 dienomis Lietuvos konsulinis pareigūnas dirbs Malmėje. Dėmesio! Vietų vizitams nebėra.

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Registruotis priėmimui nuo rugsėjo 19 d. iki spalio 10 d., galima el. paštu [email protected].

Konsulinės naujienos »
Praktika.png

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje siūlo atlikti praktiką aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentams, baigusiems ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ir doktorantūros studentams, taip pat aukštųjų mokyklų absolventams.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Švedijoje »
Dėl registracijos į KĮ_1.png

Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos, konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje, sistemą.

Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha