Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informuojame, kad konsulinio pareigūno atostogų metu (rugpjūčio 2-20 dienomis) ambasadoje bus teikiama tik skubi konsulinė pagalba.

Pilnai konsulinės paslaugos bus vėl teikiamos nuo rugpjūčio 23d.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad liepos 6 d. Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje nedirbs, nes Lietuvoje minima Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.

Lietuviai Švedijoje »
kariuomenė 2.PNG

„Kariuomenė – ne vien tik ginklai, kaip dažnai įsivaizduojama. Kariuomenę, visų pirma, sudaro žmonės, o kelias į pergalę visuomet eina per komandinį darbą.“

„Stodamas kariuomėn tapsi ne tik rikiuotės, bet ir šeimos dalimi, kurioje visuomet rasi tų, kurie bus pasiryžę ištiesti tau pagalbos ranką.“

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
1.png
Tikėtina, kad visai netrukus jau būsime pasiskiepiję ir keliauti bus vis lengviau ir saugiau!
 
Planuojant atostogas Lietuvoje ar užsieniečiams draugams duodant patarimų, ką nuveikti Lietuvoje, visai pravartu pasidairyti Nacionalinės Lietuvos turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ interneto svetainėje: https://www.lithuania.travel/en/.
 
Linkime iš naujo atrasti Lietuvą!
Lietuviai Švedijoje »
Aqua Typography Facebook Post(2).png

Informuojame, kad 2021 m. balandžio 26-30 d. Lietuvos ambasadoje Stokholme bus teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba nelaimės atveju, nes konsulinis pareigūnas bus išvykęs į konsulinę misiją Malmėje.

Artimiausia registracija vizitams Lietuvos ambasadoje Stokholme bus aktyvuota balandžio 26 d., pirmadienį, 12.00 val.

Maloniai primename, kad informacija telefonu konsuliniais klausimas yra teikiama Pr, An, Kt, Pn nuo 9.30 iki 12.30 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

REGISTRACIJA UŽDARYTA VISOMS VIETOMS UŽSIPILDŽIUS 2021-04-09 10.30 val.

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje š. m. 2021 m. balandžio 27–29 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose adresu Hyregatan 9, Malmö.

Konsulinės misijos laikas:

Balandžio 27 d. (antradienis) 9.30–12.00 val. ir 13.00–17.00 val.

Balandžio 28 d. (trečiadienis) 9.00–12.00 val. ir 13.00–17.00 val.

Balandžio 29 (ketvirtadienis) 9.00–12.00 val. ir 13.00–16.30 val.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
28(2).png

Informuojame, kad pirmadienį, 2021 m. balandžio 5 d., antrąją šv. Velykų dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje nedirbs.

Registracija vizitams dėl konsulinių paslaugų balandžio 12-16 d. bus aktyvuota antradienį, balandžio 6 d.

Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
svarbu(1).png
Informuojame, kad nuo kovo 31 d. vėl bus LEIDŽIAMA vykti tranzitu per Švediją, kai keliaujama iš Danijos ar Norvegijos, tačiau bus privaloma pateikti neigiamą ne senesnio nei 48 val. Covid19 testo atsakymą ir pažymą (sertifikatą). Reikalavimas pateikti neigiamą testo atsakymą taikomas ir jau persirgusiems, ir vakcinuotiems asmenims, išimčių nėra.
 
Tinkami testų tipai: antigenų, PGR (PCR), LAMP ir TMA. Pažyma su atsakymu turi būti išduota anglų, švedų, norvegų arba danų kalba. ️Testo galiojimo laikas skaičiuojamas nuo mėginio paėmimo momento.
 
 
Konsulinės naujienos »
28(1).png
Kovo 11-ąją ambasada nedirbs Įkelta2021.03.10
Informuojame, kad ketvirtadienį, 2021 m. kovo 11 d., Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje nedirbs.
 
Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais prašome skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected]
Mindaugas laisvės jausme.JPG

Gyvą istorinę atmintį liudijantis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ Lietuvoje kasmet rengiamas nuo 1992 m. Kasmet prie bėgimo prisijungia ir įvairiuose pasaulio miestuose gyvenantys lietuviai ir Lietuvos draugai, tačiau šiais metais dėl pandemijos buvo nuspręsta organizuoti šį bėgimą pagal galimybes kiekvienoje šalyje iki 2021 m. rugpjūčio mėnesio. Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje organizuoja šį bėgimą, dedikuodama jį Kovo 11-jai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

#DarboPasiūlymas - 1.png

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje skelbia atranką Lietuvos Respublikos ambasados Švedijos Karalystėje raštvedžio (-ės) pareigybei užimti. Pareiginės algos koeficientas nuo 8,93. Atrinktam kandidatui bus siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį. Pageidautina kandidato darbo pradžia nuo 2021 m. liepos 16 d. arba pagal susitarimą.

Informuojame, kad nuo vasario 22 d. registracijos konsulinėms paslaugoms sistema yra aktyvuojama pirmadieniais apie 12.00 val. vienai savaitei į priekį. Pavyzdžiui, kovo 1 d. aktyvuojama registracija II kovo mėnesio savaitei (8-12 d.), kovo 8 d. aktyvuojama registracija III kovo mėnesio savaitei (22-26 d.) ir t. t.

Konsulinės naujienos »
svarbu.png

Švedijos vyriausybė priėmė nutarimą, kad nuo šeštadienio, vasario 6 dienos 00.00 val. iki kovo 31 d. imtinai 18 metų ir vyresni užsienio šalių piliečiai, negyvenantys Švedijoje, privalės pateikti ne vėliau nei 48 valandas prieš atvykimą į Švediją atliktą neigiamą Covid-19 testo atsakymą. Izoliuotis atvykus nereikia.

Tinkami testai: antigenų, PGR (PCR), LAMP.
Duomenys, kurie turi būti pateikti testo atsakymo pažymoje:
- Asmens duomenys (vardas, pavardė);
- Testo atlikimo data;
- Testo tipas;
- Testo rezultatas;
- Informacija, kas išdavė pažymą.
Pažyma turi būti išduota bent viena iš šių kalbų: švedų, anglų, norvegų, danų.

Išimtys:

- jaunesni nei 18 metų asmenys;

- asmenys, legaliai gyvenantys Švedijoje;

- medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiantys asmenys, kurie dalyvauja pacientų transportavime;

- prekes gabenantis personalas ir kitas transporto sektoriaus personalas;

- asmenys, kuriems reikia vykti dėl itin svarbių šeiminių priežasčių (liga, mirtis ir pan.);

- asmenys, kuriems reikalinga valstybės apsauga ar kita humanitarinė pagalba;

- asmenys, kuriems Švedijoje yra suplanuota operacija ar kitas gydymas, kurio negalima atidėti;

- jūreiviai;

- tarptautines užduotis atliekantys policijos ir muitinės pareigūnai, gelbėjimo tarnybų personalas.

Visą tekstą (švedų kalba) rasite čia.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
svarbu.png

Švedijos vyriausybė, siekdama užkirsti kelią plisti naujai COVID19 viruso atmainai, priėmė sprendimą nuo 2021 m. sausio 25 d. iki vasario 14 d. imtinai uždrausti atvykti iš Norvegijos į Švediją. Naujuoju nutarimu papildytas iki šiol galiojantis draudimas atvykti į Švediją iš Danijos ir Jungtinės Karalystės.

Dėmesio: TRANZITAS VYKSTANT IŠ NORVEGIJOS PER ŠVEDIJĄ NELEIDŽIAMAS.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »

Informuojame, kad registracijos konsulinėms paslaugoms sistema jau veikia!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Švedijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata