Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Emergency.png

Užsienio reikalų ministerija atkreipia dėmesį, kad po Irano atakos prieš Izraelį ir tęsiantis įtampai Artimuosiuose Rytuose, kariniai veiksmai gali labai greitai paaštrėti ir sukelti pavojų platesniame regione.

Konsulinės naujienos »
konsulines.png

Siekdama gerinti asmenų aptarnavimo kokybę, 2023 m. Užsienio reikalų ministerija klientų patirčių vertinimui pradėjo taikyti vieną iš plačiausiai naudojamų įrankių – Klientų rekomendavimo indeksą (angl. Net Promoter Score, NPS), kurio pagalba buvo vykdomas asmenų pasitenkinimo Lietuvos konsulinėse įstaigose suteiktomis paslaugomis tyrimas.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
3.png

Artėjant mokinių atostogoms Užsienio reikalų ministerija planuojantiems keliones primena pasitikrinti šiuo metu galiojančias kelionių rekomendacijas, kurias galima rasti https://keliauk.urm.lt/.

Konsulinės naujienos »
Emergency.png

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja jokiais tikslais nevykti į Libaną, o šalyje esantiems Lietuvos piliečiams  – išvykti, dėl itin nestabilios saugumo padėties, didelės teroristinių išpuolių rizikos ir galimų karinių veiksmų.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
2.jpg

Spalio 19 dieną Vilniuje įvyko Baltijos valstybių konsultacijos konsuliniais klausimais, kuriose dalyvavo Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijų Konsulinių departamentų atstovai bei Vilniuje dirbantys Estijos ir Latvijos konsuliniai pareigūnai.

Konsulinės naujienos »
Svarbi info.jpg

Visus Lietuvos piliečius, kuriems reikalinga pagalba išvykstant iš Izraelio, kviečiame nedelsiant kreiptis į Lietuvos ambasadą Izraelyje el. paštu ([email protected] arba [email protected]) ar telefonu (+972 3 6958685) ir pateikti savo tikslius asmens duomenis:

Konsulinės naujienos »
LR ambasada Izraelyje2.jpeg

Spalio 12 dienos vakarą Lietuvos diplomatai iš Tel Avivo į Turkiją išlydėjo dar vieną grupę Lietuvos, o taip pat Izraelio, Latvijos ir Prancūzijos piliečių, tarp jų – 8 vaikai. Su 42 piliečiais iš Izraelio skrenda ir vienas šuo.

Konsulinės naujienos »

2023 metų spalio 7 dieną Hamas teroristinei grupuotei pradėjus teroristines atakas prieš Izraelį, įsiveržus į šalies teritoriją ir vykdant teroro aktus, Izraelis paskelbė karo padėtį.

Konsulinės naujienos »
rekomendacijos izraelis palestina galutinis.png

Hamas teroristinei grupuotei pradėjus teroristines atakas prieš Izraelį, įsiveržus į šalies teritoriją ir vykdant teroro aktus, Izraelis paskelbė karo padėtį. Bendra Užsienio reikalų ministerijos rekomendacija Lietuvos piliečiams – įvertinti būtinybę šiuo metu keliauti į Izraelį (ir Palestiną), tačiau saugumo situacija šalyje kinta labai greitai, todėl  būtina nuolat sekti informaciją ir būti budriems.

Konsulinės naujienos »
izraelis web.png

Hamas teroristinei grupuotei pradėjus teroristines atakas, įsiveržiant į Izraelio teritoriją bei apšaudant Izraelį raketomis, rekomenduojame būti budriems, sekti oficialią Izraelio institucijų informaciją ir laikytis vietos valdžios institucijų nurodymų  -  saugumo situacija gali kisti labai greitai.

Konsulinės naujienos »

Užsienio reikalų ministerija dar kartą primena apie galiojančias rekomendacijas Lietuvos Respublikos piliečiams nevykti į Rusiją ir Baltarusiją, o šiuo metu Rusijoje ir Baltarusijoje laikinai esančius Lietuvos Respublikos piliečius ragina nedelsiant išvykti iš šalies.

Konsulinės naujienos » Lietuvos diaspora »
Daugiau naujienų