Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ŠVEDIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Grevgatan 5, BV, 114 53 Stockholm, SWEDEN

plačiau »

Tel. +46 8 667 54 55; +46 8 103 018; +46 8 103 565
Faksas +46 8 667 54 56
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_1318.JPG

Rugsėjo 7 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoriaus rezidencijoje Stokholme lankėsi finansų ministro Viliaus Šapokos ir kariuomenės vado gen. ltn. Jono Vytauto Žuko vadovaujamos delegacijos. Su ambasadoriumi Algimantu Rimkūnu aptartas tolimesnis bendradarbiavimas su Švedija.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
80296_9de6bbeb78ebf455364adaa631de5748.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje siūlo atlikti praktiką aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentams, baigusiems ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ir doktorantūros studentams, taip pat aukštųjų mokyklų absolventams (atlikti praktiką priimami Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kalbą mokantys Europos Sąjungos ir NATO šalių piliečiai).

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Švedijoje »
IMG_1203 (2)456.jpg
Birželio 30 dieną Stokholme JK Gynybos sekretorius Michael Fallon, Švedijos gynybos ministras Peter Hultqvist ir Suomijos gynybos ministras Jussi Niinisto pasirašė Švedijos ir Suomijos įstojimo į JEF (Joint Expeditionary Force) dokumentus. Dabar JK vadovaujamas JEF turi 9 valstybes nares, jų tarpe ir Lietuvą.
Užsienio politika ir diplomatija »
Meksikos ambasadorius.jpg

Birželio 7 d. ambasadoje apsilankęs Meksikos ambasadorius Švedijoje Agustínas Gasca Pliego, kuris atstovauja Meksikai ir Lietuvoje, pristatė artėjančio vizito Į Lietuvą birželio 19-20 d. programą, informavo apie Vilniuje atidaromą Meksikos konsulatą. Ambasadorius A. Rimkūnas ir A. Gasca Pliego aptarė šalių ekonominius, kultūrinius ryšius ir galimybes juos plėtoti.

Užsienio politika ir diplomatija »
Politikos direktore.jpg

Ambasadorius A. Rimkūnas kovo 8 d. susitiko su Švedijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktore  Anna-Karin Eneström. Susitikimo metu aptarti svarbiausi dvišalės ir daugiašales darbotvarkės klausimai.

Užsienio politika ir diplomatija »
Premjeru pasisveikinimas.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kovo 6 d. su darbo vizitu lankėsi Švedijoje, Stokholme, kur susitiko su Švedijos Ministru Pirmininku Stefanu Lofvenu, Švedijos parlamento nariu, Gynybos komisijos ir parlamentinės Baltijos grupės pirmininku Bjornu von Sydowu ir parlamento Gynybos komiteto nariais, Lietuvos ir Švedijos verslo bendruomenės atstovais bei lietuvių bendruomenės aktyvu.

Užsienio politika ir diplomatija »
170228 DDMM Diplomatmottagning Litauen foto H Garlöv.jpg

Vasario 28 d. ambasadorių Algimantą Rimkūną ir jo žmoną Janiną Rimkūnienę Švedijos Karališkuosiuose rūmuose priėmė Jo didenybė karalius Karolis XVI Gustavas ir Karalienė Silvija.

Užsienio politika ir diplomatija »
saulius-skvernelis-73837164.jpg

Lietuvos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis  kovo 6 d. su darbo vizitu lankysis Švedijoje, kur susitiks  su Švedijos  Ministru Pirmininku Stefanu Lofvenu.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ambasadorius su Mikael Odenberg susitikime ambasadoje.jpg

Ambasadorius Algimantas Rimkūnas vasario 10 d. ambasadoje turėjo pirmąjį susitikimą su Švedijos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Svenska kraftnät“ vadovu Mikaelu Odenbergu (Mikael Odenberg).

Užsienio politika ir diplomatija »
SP_SV.jpg

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sausio 26 d. susitiko su Švedijos Karalystės Riksdago Pirmininku Urbanu Ahlinu (Urban Ahlin), Užsienio reikalų, ES reikalų, Pramonės ir prekybos komitetų nariais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Seimo Pirmininko vizitas.jpg

Švedijos Karalystės Parlamento (Riksdago) pirmininko Urbano Ahlino kvietimu Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis su pirmuoju oficialiu vizitu lankosi Švedijoje. Dviejų dienų vizito metu jis susitiks su Švedijos Karaliumi Karlu XVI Gustavu, parlamento pirmininku, ministrais ir kitais aukštais šalies pareigūnais.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos ambasadorius Švedijoje Algimantas Rimkūnas sausio 11 d. susitiko su LR akredituotų diplomatinių atstovybių vadovais: Namibijos ambasadore Morina Muuondjo, Pietų Afrikos Respublikos ambasadore Faith Doreen Radebe ir Gvatemalos ambasadoriumi Francisco Roberto Gross Hernandez. Susitikimo ambasadoriaus rezidencijoje metu aptartos dvišalių ryšių vystymo galimybės.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ambasadorius ir Riksdago pirmininlas.jpg

Lietuvos ambasadorius Švedijoje Algimantas Rimkūnas gruodžio 8 d. susitiko su Švedijos Riksdago pirmininku Urbanu Ahlinu. Susitikimo  metu aptarti svarbiausi dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo klausimai.

Užsienio politika ir diplomatija »
Embassy 7.jpg

Lietuvos ambasadorius Švedijoje Algimantas Rimkūnas  2016 m. lapkričio 30 d. Stokholme įteikė skiriamuosius raštus Švedijos karaliui Karoliui XVI Gustavui.

Užsienio politika ir diplomatija »
Prezidente iteike skiriamuosius ambasadoriui.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Švedijos Karalystėje Algimantui Rimkūnui.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata