Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA ŠVEDIJOS KARALYSTĖJE

Adresas: Grevgatan 5, BV, 114 53 Stockholm, SWEDEN

plačiau »

Tel. +46 8 667 54 55; +46 8 103 018; +46 8 103 565
Faksas +46 8 667 54 56
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
80296_9de6bbeb78ebf455364adaa631de5748.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje siūlo atlikti praktiką aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentams, baigusiems ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ir doktorantūros studentams, taip pat aukštųjų mokyklų absolventams (atlikti praktiką priimami Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kalbą mokantys Europos Sąjungos ir NATO šalių piliečiai).

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Švedijoje »
IMG_1677.JPG

Su darbo vizitu spalio 25 d. į Stokholmą atvykęs LR Energetikos viceministras Simonas Šatūnas apsilankė ambasadoje, kur susitiko su ambasadoriumi Algimantu Rimkūnu.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos ambasada Švedijoje skelbia atranką į ambasados administratoriaus pareigybę.

Atrinktam kandidatui bus mokamas nustatyto dydžio mėnesinis darbo užmokestis, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_1603 (2).JPG
Ambasadorius Algimantas Rimkūnas spalio 6 d. Stokholmo universitete vykstančioje 5-oje tarptautinėje Baltijos studentų konferencijoje „Tiltai Baltijoje“ perskaitė pranešimą, skirtą Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečiui.
Konferencijoje dalyvauja studentai ir doktorantai iš Švedijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos ir Prancūzijos universitetų.
Užsienio politika ir diplomatija »

Spalio 4 dieną ambasadoje Stokholme Ambasadorius Algimantas Rimkūnas susitiko su LR Seimo kontrolieriumi Raimondu Šukiu.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_1476.JPG

Ambasadorius Algimantas Rimkūnas rugsėjo 26 d. susitiko su Švedijos instituto generaline direktore Annika Rembe. Susitikimo metu aptartos Lietuvos ambasados ir instituto bendradarbiavimo galimybės Lietuvos ir Švedijos dvišalių santykių tolimesnio stiprinimo srityje. Daug dėmesio buvo skirta artėjančios Lietuvos valstybingumo 100-mečio sukakties paminėjimui Švedijoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_1318.JPG

Rugsėjo 7 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoriaus rezidencijoje Stokholme lankėsi finansų ministro Viliaus Šapokos ir kariuomenės vado gen. ltn. Jono Vytauto Žuko vadovaujamos delegacijos. Su ambasadoriumi Algimantu Rimkūnu aptartas tolimesnis bendradarbiavimas su Švedija.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
IMG_1203 (2)456.jpg
Birželio 30 dieną Stokholme JK Gynybos sekretorius Michael Fallon, Švedijos gynybos ministras Peter Hultqvist ir Suomijos gynybos ministras Jussi Niinisto pasirašė Švedijos ir Suomijos įstojimo į JEF (Joint Expeditionary Force) dokumentus. Dabar JK vadovaujamas JEF turi 9 valstybes nares, jų tarpe ir Lietuvą.
Užsienio politika ir diplomatija »
Meksikos ambasadorius.jpg

Birželio 7 d. ambasadoje apsilankęs Meksikos ambasadorius Švedijoje Agustínas Gasca Pliego, kuris atstovauja Meksikai ir Lietuvoje, pristatė artėjančio vizito Į Lietuvą birželio 19-20 d. programą, informavo apie Vilniuje atidaromą Meksikos konsulatą. Ambasadorius A. Rimkūnas ir A. Gasca Pliego aptarė šalių ekonominius, kultūrinius ryšius ir galimybes juos plėtoti.

Užsienio politika ir diplomatija »
Politikos direktore.jpg

Ambasadorius A. Rimkūnas kovo 8 d. susitiko su Švedijos užsienio reikalų ministerijos politikos direktore  Anna-Karin Eneström. Susitikimo metu aptarti svarbiausi dvišalės ir daugiašales darbotvarkės klausimai.

Užsienio politika ir diplomatija »
Premjeru pasisveikinimas.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kovo 6 d. su darbo vizitu lankėsi Švedijoje, Stokholme, kur susitiko su Švedijos Ministru Pirmininku Stefanu Lofvenu, Švedijos parlamento nariu, Gynybos komisijos ir parlamentinės Baltijos grupės pirmininku Bjornu von Sydowu ir parlamento Gynybos komiteto nariais, Lietuvos ir Švedijos verslo bendruomenės atstovais bei lietuvių bendruomenės aktyvu.

Užsienio politika ir diplomatija »
170228 DDMM Diplomatmottagning Litauen foto H Garlöv.jpg

Vasario 28 d. ambasadorių Algimantą Rimkūną ir jo žmoną Janiną Rimkūnienę Švedijos Karališkuosiuose rūmuose priėmė Jo didenybė karalius Karolis XVI Gustavas ir Karalienė Silvija.

Užsienio politika ir diplomatija »
saulius-skvernelis-73837164.jpg

Lietuvos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis  kovo 6 d. su darbo vizitu lankysis Švedijoje, kur susitiks  su Švedijos  Ministru Pirmininku Stefanu Lofvenu.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ambasadorius su Mikael Odenberg susitikime ambasadoje.jpg

Ambasadorius Algimantas Rimkūnas vasario 10 d. ambasadoje turėjo pirmąjį susitikimą su Švedijos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Svenska kraftnät“ vadovu Mikaelu Odenbergu (Mikael Odenberg).

Užsienio politika ir diplomatija »
SP_SV.jpg

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis sausio 26 d. susitiko su Švedijos Karalystės Riksdago Pirmininku Urbanu Ahlinu (Urban Ahlin), Užsienio reikalų, ES reikalų, Pramonės ir prekybos komitetų nariais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata