Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA DĖL AMBASADOS ŠVEDIJOS KARALYSTĖJE TEIKIAMŲ KONSULINIŲ PASLAUGŲ COVID-19 PANDEMIJOS METU

Sukurta 2020.05.18 / Atnaujinta 2020.06.01 17:22
  SVARBI INFORMACIJA DĖL AMBASADOS ŠVEDIJOS KARALYSTĖJE TEIKIAMŲ KONSULINIŲ PASLAUGŲ COVID-19 PANDEMIJOS METU

  Informuojame, kad dėl koronavirusinės pandemijos ir jos sukeltų apribojimų laikinai pakeista ambasados teikiamų konsulinių funkcijų atlikimo tvarka.

  Šiuo metu ambasadoje Švedijos Karalystėje Lietuvos piliečiams teikiama neatidėliotina konsulinė pagalba (nukentėjusiems nuo nelaimingo atsitikimo, nusikalstamos veikos ar ligos, pametus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus ar pasibaigus jų galiojimo laikui). Jeigu Jums reikalinga skubi konsulinė pagalba susisiekite su ambasados konsuliniu skyriumi elektroniniu paštu [email protected] arba tel. +46 8 667 54 55.

  Nuo gegužės 25 d. ambasada pradės prašymų dėl asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų keitimo priėmimą. Jeigu Jūsų turimas pasas ar asmens tapatybės kortelė negalioja arba iki jų galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėn. ir Jums būtina dokumentus pakeisti artimiausiu metu (neturite kitų Lietuvos Respublikos ar Švedijos išduotų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, ketinate vykti į užsienio šalis) dėl paso ir (arba) asmens tapatybės kortelės keitimo prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +46 8 667 54 55. Informaciją apie reikalingus dokumentus rasite čia.

  SVARBU! Bus aptarnaujami tik piliečiai, neturintys visiškai jokių peršalimo ar viruso simptomų. Asmenų, turinčių net menkiausią slogą ar jaučiančių gerklės perštėjimą, primygtinai prašome likti namuose ir sekti vietos institucijų nurodymus.

  Dokumentų priėmimas dėl kitų konsulinių paslaugų (neskubus pasų keitimas, civilinės metrikacijos ir pilietybės klausimai, notariniai veiksmai, pvz., įgaliojimų surašymas, ir kt.) COVID-19 pandemijos metu yra laikinai sustabdytas. Apie minėtų konsulinių paslaugų atnaujinimą informuosime atskiru pranešimu.

  Pasibaigus atstovybės darbo laikui, poilsio ir švenčių dienomis, nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais prašome skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją telefonu +370 5 2362444, Whatsapp +370 6998 3537 arba kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

  Naujienlaiškio prenumerata