Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Konsulinė misija Malmėje gegužės 16 - 18 dienomis

Sukurta 2018.03.19 / Atnaujinta 2018.04.04 14:03

REGISTRACIJA BAIGTA!

Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje 2018 m. gegužės 16-18 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose, esančiose adresu Hyregatan 9, Malmö.

Konsulinės misijos laikas:

Gegužės 16 d. (trečiadienis) 10:00-13:00 val. ir 14:30-17:00 val.

Gegužės 17 d. (ketvirtadienis) 10:00-13:00 val. ir 14.30-17.00 val.

Gegužės 18 d. (penktadienis)  10:00-13.00 val.

Konsulinės misijos metu bus galima gauti šias konsulines paslaugas:

1. Deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje.
2. Pateikti dokumentus dėl LR paso išdavimo (keitimo) suaugusiems asmenims ir vaikams.

3. Pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui (AGP) gauti.
4. Pateikti dokumentus dėl Švedijoje gimusio vaiko įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
5. Pateikti dokumentus dėl Švedijoje sudarytos santuokos arba ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.
6. Pateikti prašymus įvairioms konsulinėms pažymoms (pvz., apie neteistumą, apie šeiminę padėtį ir kt.) gauti.
7. Paskelbti prarastus LR pasą, LR asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba transporto priemonės registracijos liudijimą negaliojančiais.

Informaciją apie tai, kokius dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti, rasite ambasados interneto svetainėje (žr. Konsulinė informacija).

Susimokėti už konsulines paslaugas galėsite TIK grynaisiais pinigais misijos metu (maloniai prašome TURĖTI TIKSLIĄ SUMĄ). Konsulinio mokesčio tarifus rasite ambasados interneto svetainėje (žr. Konsulinė informacija – Konsuliniai mokesčiai).

Jei pageidaujate, kad pagal konsulinės misijos metu pateiktus Jūsų prašymus išduoti dokumentai (pasai, gimimo liudijimai, konsulinės pažymos, kt.) Jums būtų atsiųsti paštu, kartu su prašymus pateikite ir pašto voką su atgaliniu adresu ir užklijuotais pašto ženklais už 91 SEK (registruoto laiško siuntimo Švedijoje tarifas).

REGISTRACIJA - nebevykdoma

DĖMESIO. Registracija nebevykdoma, kadangi užpildytos visos priėmimui skirtos vietos.

Jei pageidaujate gauti aukščiau išvardytas konsulines paslaugas, maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu amb.[email protected] arba telefonu +46 8 10 35 65. Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas be išankstinės registracijos bus galima gauti tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems piliečiams.

Pasiteirauti su konsuline misija susijusiais klausimais, galite paskambinę į Lietuvos Respublikos ambasadą Švedijojos Karalystėje telefonu +46 8 10 35 65 arba el. paštu [email protected]

Naujienlaiškio prenumerata