Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Senegale Įkelta2018.11.27

Skelbiama trijų ilgalaikių ir keturių trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Senegale. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 56 trumpalaikius stebėtojus.

Atranka į Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento sekretoriaus pareigybę Įkelta2018.11.27

Skelbiama atranka į Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento sekretoriaus pareigybę (A2 lygis).

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Nigerijoje Įkelta2018.11.22

Skelbiama keturių ilgalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Nigerijoje. Europos Komisija numato išsiųsti 40 ilgalaikių stebėtojų.

Skelbiamas konkursas Lietuvos kultūros darbuotojams teikti paslaugas užsienio lietuvių bendruomenėse, organizacijose ir kultūros įstaigose Įkelta2018.11.20

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą Lietuvos kultūros darbuotojams teikti paslaugas užsienio lietuvių bendruomenėse, organizacijose ir kultūros įstaigose.

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybes Europos Sąjungos patariamojoje misijoje Ukrainoje Įkelta2018.11.19

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2016 m. lapkričio 22 d. įsakymo Nr. V-308 „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2008 m. rugpjūčio 21 d. įsakymo Nr. V-157 „Dėl pretendentų atrankos iš delegavimo rezervo komisijos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“ 9 punktu, skelbiama atranka iš delegavimo rezervo į pareigybes Europos Sąjungos patariamojoje misijoje Ukrainoje (toliau – EUAM Ukraine).

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Armėnijoje Įkelta2018.11.15

Skelbiama dviejų trumpalaikių stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų gruodžio 9 d. Armėnijos parlamento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo gruodžio 5 d. iki gruodžio 12 d.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Gruzijoje Įkelta2018.11.15

Skelbiama keturių trumpalaikių stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų lapkričio 28 d. vyksiančio II -ojo rato Gruzijos prezidento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo lapkričio 24 d. iki gruodžio 1 d. Atsižvelgiant į ESBO rekomendaciją pirmenybė bus teikiama trumpalaikiams stebėtojams, kurie dalyvavo I-jame rate ESBO rinkimų stebėjimo misijoje Gruzijoje.

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Salvadore Įkelta2018.11.15

Skelbiama trijų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Salvadore. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 28 trumpalaikius stebėtojus.

Atranka į Užsienio reikalų ministerijos Administracinio departamento Piliečių aptarnavimo skyriaus piliečių aptarnavimo specialisto pareigybę ir piliečių aptarnavimo specialistų rezervą Įkelta2018.11.05

Skelbiama atranka į Administracinio departamento Piliečių aptarnavimo skyriaus piliečių aptarnavimo specialisto pareigybę  (A2 lygis) ir piliečių aptarnavimo specialistų rezervą.

Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje Įkelta2018.10.25

Praktikos metu įgysite praktinių žinių ir gebėjimų tarptautinių santykių srityje, turėsite puikią galimybę susipažinti su Lietuvos ir Vokietijos dvišalių politinių ir ekonominių santykių dinamika, prisidėti prie Lietuvos vardo viešinimo socialiniuose tinkluose kampanijos ir pasisemsite naudingos informacijos studijų baigiamiesiems darbams.

Kandidatų atranka vairuotojo pareigybei užimti Lietuvos ambasadoje Rusijos Federacijoje Įkelta2018.10.25

Ambasada skelbia kandidatų atranką vairuotojo pareigybei užimti. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūloma nustatyto dydžio pareiginė alga ir terminuota darbo sutartis.

Kandidatų atranka vairuotojo pareigybei užimti Lietuvos ambasadoje Rusijos Federacijoje Įkelta2018.10.25

Ambasada skelbia kandidatų atranką vairuotojo pareigybei užimti. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūloma nustatyto dydžio pareiginė alga, terminuota darbo sutartis ir darbas pagal slenkantį grafiką.

Užsienio reikalų ministerija kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Administraciniame departamente Įkelta2018.10.23

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Skelbiama atranka užimti vairuotojo(-os) pareigybę naujai steigiamoje Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos Įkelta2018.10.18

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje skelbia atranką užimti vairuotojo (-os) pareigybę naujai steigiamoje Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos  nuo 2018 m. gruodžio 3 d.

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje skelbia atranką užimti sekretoriaus (-ės) pareigybę naujai steigiamoje Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos nuo 2018 m. gruodžio 3 d. Įkelta2018.10.18

Skelbiama atranka užimti sekretoriaus (-ės) pareigybę naujai steigiamoje Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata