Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Kvietimas žiniasklaidos atstovams Įkelta2018.05.10

Šių metų gegužės 23-25 dienomis Užsienio reikalų ministerija planuoja surengti Lietuvos žiniasklaidos atstovų vizitą į Paryžių, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO).

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybes Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos specialiąją stebėjimo misiją Ukrainoje Įkelta2018.04.24

Skelbiama dviejų ekspertų atranka iš delegavimo rezervo į įvairias pareigybes Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Specialiojoje stebėjimo misijoje Ukrainoje (toliau – SMM Ukraine).

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2018.04.24

Skelbiamas konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Kultūrinės diplomatijos skyriuje  (A lygis, 12 kategorija).

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2018.04.19

Skelbiamas konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigybę Teisės ir tarptautinių sutarčių departamente  (A lygis, 12 kategorija).

Atranka į Užsienio reikalų ministerijos Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Visuomenės informavimo skyriaus pakaitinio viešojo administravimo specialisto pareigybę Įkelta2018.04.12

Skelbiama atranka į Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Visuomenės informavimo skyriaus pakaitinio viešojo administravimo specialisto pareigybę  (A2 lygis).

Atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai skyriuje Įkelta2018.04.11

Skelbiama atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai skyriuje  (A lygis, 14 kategorija).

Kvietimas Lietuvos žiniasklaidos atstovams Įkelta2018.04.10

Šių metų gegužės mėnesio pabaigoje Užsienio reikalų ministerija planuoja surengti Lietuvos žiniasklaidos atstovų vizitą į Izraelį.

Vizito tikslas - išsamiau supažindinti Lietuvos žiniasklaidos atstovus su Izraelio ir Lietuvos santykių plėtojimu, Artimųjų Rytų taikos procesu, Lietuvos žydų paveldo, istorijos, kultūros, Holokausto atminties puoselėjimo klausimais. Tokiu vizitu skatinama Lietuvos ir Izraelio žurnalistų tarpusavio patirties apsikeitimas ir ryšiai.

Numatomos vizito datos: gegužės 29 - birželio 2 d. Užsienio reikalų ministerija planuoja padengti iki 5 žiniasklaidos atstovų kelionės į Izraelį bei apgyvendinimo išlaidas.

Susidomėjusius ir nagrinėjančius šias temas kviečiame iki balandžio 23 dienos pateikti trumpą (iki 1psl.) prašymą el. paštu [email protected], nurodant motyvaciją dalyvauti tokiame vizite ir aprašant tęstinio darbo vizito temomis patirtį. Būtinos geros anglų kalbos žinios.

Daugiau informacijos [email protected]

Atranka į Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje valytojo (-os) pareigybę Įkelta2018.03.21

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. išmanyti administracinių patalpų higienos reikalavimus, elektrinių prietaisų veikimo principus ir jų naudojimo tvarką;
2. išmanyti plovimo ir dezinfekavimo priemonių paskirtį ir naudojimo būdus;
3. sugebėti savarankiškai planuoti, organizuoti ir atlikti savo darbą, pasirenkant tam tinkamus darbo metodus.

Darbuotojas privalės turėti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka išduotą leidimą dirbti su įslaptinta informacija.

Atranka į Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje vairuotojo (-os) pareigybę Įkelta2018.03.21

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. turėti vidurinį išsilavinimą ir (ar) įgytą profesinę kvalifikaciją;
2. turėti vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti atstovybės tarnybines transporto priemones (B kategorija);
3. turėti automobilių eksploatavimo įgūdžių, žinoti automobilio veikimo principus ir sandarą;
4 žinoti įstatymus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius eismo saugumą, automobilių transporto darbo saugos taisykles, pirmosios medicinos pagalbos suteikimo nukentėjusiajam tvarką ir būdus;
5. išmanyti atstovybės, ministerijos tarnybinių lengvųjų automobilių naudojimo taisykles;
6. žinoti ir deramai parinkti vietinio ir tolimojo susisiekimo maršrutus, sugebėti savarankiškai planuoti ir atlikti savo darbą;
7. atitikti Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti arba susipažinti su įslaptinta informacija;
8. mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip pažengusio vartotojo lygmens B1 lygiu (vadovaujantis bendraisiais Europos kalbų metmenimis „Europass“ https://europass.cedefop.europa.eu/lt/resources/european-language-levels-cefr).

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Kolumbijoje Įkelta2018.03.21

Skelbiama trijų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Kolumbijoje. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 30 trumpalaikius stebėtojus.

Skelbiama kandidatų atranka į vairuotojo pareigybę LR ambasadoje Rusijos Federacijoje Įkelta2018.03.20

Ambasada Rusijos Federacijoje skelbia kandidatų atranką vairuotojo pareigybei užimti. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūloma nustatyto dydžio pareiginė alga ir terminuota darbo sutartis.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Juodkalnijoje Įkelta2018.03.19

Skelbiama vieno trumpalaikio stebėtojo atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų balandžio 15 d. vyksiančių  Juodkalnijos Prezidento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo balandžio 11 d. iki balandžio 18 d.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Azerbaidžane Įkelta2018.03.19

Skelbiama dviejų trumpalaikių stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų balandžio 11 d. vyksiančių išankstinių Azerbaidžano  Prezidento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo balandžio 7 d. iki balandžio 14 d.

Ambasada Estijoje kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Įkelta2018.03.15

Lietuvos Respublikos ambasada Estijos Respublikoje siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti Lietuvos Respublikos pilietis (-ė) arba ES ir NATO šalių pilietis (-ė), mokantis (-i) lietuvių kalbą, baigęs (-usi) ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ar doktorantūros studentas (-ė), taip pat aukštųjų mokyklų absolventai (-ės), baigę (-usios) aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos atstovybėje pradžios.

Skelbiama atranka į LR ambasados Airijoje raštvedžio(-ės), dirbančio(-ios) pagal terminuotą darbo sutartį, pareigybę Įkelta2018.03.13

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje skelbia atranką į raštvedžio(-ės), dirbančio(-ios) pagal terminuotą darbo sutartį, pareigybę.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata