Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras susitiko su Maltos ordino ambasadoriumi Lietuvai

Sukurta 2018.07.04 / Atnaujinta 2018.07.04 13:57
   Užsienio reikalų ministras susitiko su Maltos ordino ambasadoriumi Lietuvai
   Užsienio reikalų ministras susitiko su Maltos ordino ambasadoriumi Lietuvai

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 4 dieną susitiko su naujuoju Suverenaus Maltos ordino ambasadoriumi Lietuvai Manfred Leo Mautner Markhof ir aptarė Lietuvos ir Maltos ordino dvišalius santykius bei svarbiausius paramos projektus.

   Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius padėkojo už Maltos ordino pagalbos tarnybos humanitarinę ir socialinę pagalbą Lietuvoje. „Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje veikla labai vertinama. Maltos ordinas inicijuoja ir dalyvauja socialinėse akcijose, skiepija savanoriškos veiklos ir socialinės atsakomybės principus“,  - sakė užsienio reikalų ministras.  

   Susitikime taip pat pabrėžta, kad Maltos ordino ir Lietuvos bendradarbiavimą reikia toliau tęsti ir kad 2017 metais pasirašyta ir 2018 metais įsigaliojusi pamatinė Lietuvos ir Maltos ordino bendradarbiavimo sutartis suteikia pagreitį tolesniems dvišaliams darbams.

   Maltos ordino ambasadorius Manfred Leo Mautner Markhof skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos Prezidentei įteikė 2018 metų balandžio 18 dieną. Ambasadorius reziduoja Vienoje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 21 dieną pasveikino Maltos užsienio reikalų ir prekybos skatinimo ministrą Carmelo Abela ir Maltos gyventojus Nepriklausomybės dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   3.jpg

   Vasario 22 dieną nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Maltos Respublikos Prezidentei Marie Louise Coleiro Preca.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata