Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras Bratislavoje dalyvaus saugumo forume GLOBSEC

Sukurta 2017.05.26 / Atnaujinta 2017.05.26 09:00

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 26–27 dienomis Bratislavoje dalyvaus globalaus saugumo forume GLOBSEC, kuriame jis pakviestas kalbėti apie NATO adaptaciją prie saugumo iššūkių.

Kasmet Slovakijos sostinėje rengiamame forume, kuriame diskutuojama strateginiais užsienio politikos, ekonomikos ir saugumo klausimais, dalyvauja valstybių ir tarptautinių institucijų vadovai, aukšto rango diplomatai, analitikai ir verslo atstovai.

Ministras diskusijoje apie NATO atsaką į pagrindinius saugumo iššūkius pabrėš būtinybę tęsti vykstančią Aljanso adaptaciją, kaip tai numatyta Varšuvoje vykusio NATO valstybių vadovų susitikimo sprendimuose. Ministras akcentuos ne tik papildomų sąjungininkų karių dislokavimą rytinėje Aljanso dalyje, bet ir NATO vadovavimo bei pajėgų struktūros peržiūros svarbą siekiant užtikrinti greitą reagavimą į iškylančias krizes.

Vizito metu taip pat numatyti dvišaliai L. Linkevičiaus susitikimai su Slovakijos užsienio ir Europos reikalų ministru Miroslavu Lajčaku, JAV valstybės departamento specialiąja pasiuntine ir tarptautinių energetikos klausimų koordinatore Mary Burce Warlick, bei korporacijos „Microsoft Corporation“ viceprezidentu ir atstovybės Briuselyje vadovu Johnu Franku.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata