Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Teherane pristatytos Lietuvos turizmo ir studijų galimybės

Sukurta 2018.11.28 / Atnaujinta 2018.11.28 15:44
  Teherane pristatytos Lietuvos turizmo ir studijų galimybės

  Lapkričio 26 – 27 dienomis Teherane surengtas renginys „Lithuania in Focus“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui ir diplomatinių santykių su Iranu 25-mečiui paminėti.

  „Tai – pirmas kartas, kuomet Irane surengtas toks platus ir visapusiškas Lietuvos turizmo, mokslo ir kultūros pristatymas. Akivaizdu, kad iraniečiai susidomėjo Lietuva. Dabar reikia padirbėti privačiam sektoriui, kad langas į Lietuvą prasivertų dar plačiau. Su konkrečiais projektais galima kreiptis į Lietuvos ambasadą Ankaroje arba į Teherane veikiantį Lietuvos garbės konsulatą. Jie pasiruošę tarpininkauti“, – savo kalboje pažymėjo Lietuvos ambasadorius Audrius Brūzga.

  Gausiai susirinkusiai auditorijai buvo pristatytas Lietuvos turizmo potencialas ir studijų bei mokslo tiriamojo darbo galimybės Lietuvoje, o Irano nacionalinėje  bibliotekoje atidaryta Lietuvos tautodailininkų sąjungos karpinių paroda.

  „Lithuania in Focus“ sulaukė didelio Irano valstybės institucijų ir verslo bendruomenės dėmesio. Į renginį atvyko aukšti Irano užsienio reikalų, Turizmo, Sveikatos ministerijų pareigūnai, Irano parlamentaro nariai, universitetų, kelionių agentūrų ir avialinijų vadovai.

  Renginį organizavo Lietuvos ambasada Turkijai, Iranui ir Pakistanui kartu su Lietuvos garbės konsulu Irane ir Turkijos oro linijomis.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_9476.JPG

  Balandžio 30 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Irano ambasadoriumi Lietuvai Masoudu Edrisiu Kermanshahiu, su kuriuo aptarė dvišalio bendradarbiavimo aktualijas, Irano branduolinio susitarimo (JCPOA) įgyvendinimo bei kiti aktualius tarptautinius klausimus.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata