Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Pietų Afrikoje pristatomos Lietuvos lazerių pramonės galimybės

Sukurta 2016.11.10 / Atnaujinta 2016.11.10 17:26
  Pietų Afrikoje pristatomos Lietuvos lazerių pramonės galimybės

  Lietuvos ambasada Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) ir Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamentas lapkričio 8–11 dienomis organizuoja Lietuvos lazerių pramonei atstovaujančių organizacijų ir įmonių delegacijos darbo vizitą.

  Lapkričio 9 d. Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK), Lietuvos lazerių asociacijos ir Lietuvos lazerių įmonių atstovų delegacija lankėsi įmonėje „Airbus DS Optronics“ (Pty) Ltd. Susitikime pristatyta Lietuvos lazerių bendruomenės struktūra, atstovaujamų įmonių „Eksma“, „Optolita“ („EKSMA Optics“), „Ekspla“, „ELAS“, „Lidaris“, „Kvantiniai šviesos instrumentai“ galimybės ir produkcija, aptartos tolesnės bendradarbiavimo perspektyvos.

  Įmonė „Airbus DS Optronics“  2012 metais tapo bendra „Airbus Defence and Space“ ir PAR valstybinės karo pramonės įmonės „Denel“ bendrove. „Airbus DS Optronics“ kuria, projektuoja ir gamina aukščiausios kokybės prietaisus kariuomenės, saugumo ir civiliniams tikslams.

  Vizito metu taip pat suplanuoti Lietuvos atstovų susitikimai su PAR mokslo ir technologijų departamento (DST), Mokslinių ir industrinių tyrimų tarybos (CSIR), valstybinių ir privačių įmonių atstovais. 

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_3060a.jpg

  Gegužės 12 dieną Vilniuje surengtos Lietuvos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) užsienio reikalų ministerijų direktorių politinės konsultacijos, kuriose apsikeista nuomonėmis apie šalių bendradarbiavimo perspektyvas politikos ir ekonomikos srityse, identifikuoti prioritetai tolesnei bendradarbiavimo plėtrai. Lietuvos delegacijai vadovavo Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius Eduardas Borisovas, PAR delegacijai vadovavo PAR Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo departamento generalinio direktoriaus pavaduotoja,  Amerikų  ir Europos direktorato vadovė Judith Yolisa Maya.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata