Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Liuksemburge vyks Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdis

Sukurta 2017.06.16 / Atnaujinta 2017.06.16 09:24

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius birželio 19 dieną Liuksemburge dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje, kurio darbotvarkėje numatyta aptarti ES Globalios strategijos, ES ir NATO bendradarbiavimo, migracijos, Irako, terorizmo klausimus.

Ruošiantis birželio Europos Vadovų Tarybai, bus įvertintas ES globalios užsienio ir saugumo politikos strategijos įgyvendinimas pagal ES vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai Federicos Mogherini parengtą pirmąją Strategijos įgyvendinimo ataskaitą. 

ES vyriausiajai įgaliotinei F. Mogherini ir NATO generaliniam sekretoriui Jensui Stoltenbergui pristačius jungtinę Europos išorės veiksmų tarnybos ir NATO ataskaitą dėl 2016 m. gruodį NATO ir ES ministrų patvirtintų bendradarbiavimo priemonių įgyvendinimo pažangos, ES valstybių narių diplomatijos vadovai aptars ES ir NATO bendradarbiavimą ir tolesnes jo perspektyvas.

Nesiliaujant teroristiniams išpuoliams ES ir už jos ribų, į Tarybos darbotvarkę įtrauktas terorizmo klausimas. Diskusijos metu ministrai įvertins ligšiolinius veiksmus kovos su terorizmu ir terorizmo prevencijos srityse, peržiūrės grėsmių vertinimą, aptars taikomas ir planuojamas kovos su terorizmu priemones.

Šią savaitę pristačius ketvirtąją migracijos partnerysčių pažangos ataskaitą, ministrai diskutuos dėl ES ir penkių Afrikos šalių bendradarbiavimo efektyvumo sprendžiant migracijos keliamus iššūkius, taip pat aptars tolesnę ES politiką Irako atžvilgiu.

 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
20180625_151853_resized.jpg

Birželio 25 dieną Liuksemburge Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje ES vyriausiajai įgaliotinei užsienio reikalams ir saugumo politikai Federicai Mogherini pristačius jau antrąją ataskaitą apie nuveiktus darbus įgyvendinant 2016 m. priimtą ES globalią užsienio ir saugumo politikos strategiją, Lietuvos užsienio reikalų ministras 2018–2019 metais pasiūlė pagrindinį dėmesį skirti vidiniam ir išoriniam ES atsparumui stiprinti. „Pirmiausia turime pašalinti mūsų silpnąsias vietas – užkirsti kelią propagandiniams Rusijos kanalams, kurie transliuojami iš kai kurių ES valstybių narių, pasinaudojant mūsų europinės teisinės bazės spragomis“, – sakė L. Linkevičius.

Daugiašaliai santykiai »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 dieną Liuksemburge dalyvaudamas Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje informavo kolegas apie ką tik įvykusį savo vizitą į Ukrainą, kur susitiko su aukščiausiais Ukrainos pareigūnais, opozicijos atstovais, totorių bendruomenės nariais.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu birželio 25 dieną Liuksemburge dalyvavo Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje.

Daugiašaliai santykiai »

Gegužės 27 dieną Užsienio reikalų tarybos išvakarėse ministras Linas Linkevičius ES užsienio reikalų ministrus pakvietė į neformalią darbinę vakarienę su „Atviros Rusijos“ judėjimo steigėju Michailu Chodorkovskiu.

Naujienos »

Kovo 19 dieną vykusiame Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje, kuriame dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, diskutuota apie išvakarėse Rusijoje vykusius rinkimus, įvykius Salisbury mieste Jungtinėje Karalystėje, Ukrainos ateitį, aptarta padėtis Sirijoje, Irane ir situacija Korėjos pusiasalyje.
 

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 22 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje.

Užsienio reikalų ministro veikla »

Naujienlaiškio prenumerata