Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadoje Rusijoje vyko K. Uinsko koncertas

Sukurta 2019.03.19 / Atnaujinta 2019.03.19 15:30
   Lietuvos ambasadoje Rusijoje vyko K. Uinsko koncertas
   Lietuvos ambasadoje Rusijoje vyko K. Uinsko koncertas
   Lietuvos ambasadoje Rusijoje vyko K. Uinsko koncertas

   Kovo 18 dieną Lietuvos ambasadoje Maskvoje skambėjo vieno iš geriausių jaunųjų F. Šopeno muzikos atlikėjų, pianisto Kasparo Uinsko atliekama muzika.

   Sveikindamas renginio svečius, Lietuvos ambasadorius Remigijus Motuzas pažymėjo, kad jaunas, bet Lietuvos vardą pasaulyje garsinantis lietuvių atlikėjas kilęs iš Druskininkų, kaip ir garsiausias Lietuvos muzikas M. K. Čiurlionis. Po studijų Vilniuje, Varšuvoje ir Niujorke, K. Uinskas sėkmingai debiutavo „Carnegie Hall“ salėje ir vėliau tęsė debiutų seriją žinomiausiose pasaulio koncertinėse salėse.

   Gausiai į koncertą susirinkusiai publiką sužavėjo pianisto virtuoziškumas, emociškai subtili ir intelektuali gerai žinomų kompozitorių kūrinių interpretacija.

   Savo koncertinį turą pradėjęs pasirodymu Lietuvos ambasadoje, K. Uinskas vėliau koncertuos ir kitose Maskvos, Uljanovsko ir Voronežo koncertų salėse.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Kimmo Räisänen nuotr..jpg

   Gegužės 16-17 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Tarybos (ET) Ministrų Komiteto sesijoje, kurioje pagrindinis dėmesys buvo skirtas Europos Tarybą ištikusiai politinei krizei, kurią sukėlė Rusijos įvykdyta Krymo aneksija.

   Daugiašaliai santykiai »
   2019-05-15 20.08.41.jpg

   Gegužės 14 dieną Rusijos mokslų akademijos Slavistikos institute prasidėjo konferencija „Teritorija BALTO-SLAVICA per kalbų ir literatūrų prizmę“, skirta Slavistikos instituto Baltistinių ir slavistinių tyrimų centro dešimties metų sukakčiai ir vieno iš Centro steigėjų, akademiko Viačeslavo Ivanovo (1929–2017) devyniasdešimties metų jubiliejui.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   IMG_4247.JPG

   Gegužės 8 dieną Lietuvos atstovybių Maskvoje, Sankt Peterburge ir Kaliningrade darbuotojai pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukų atminimą.

   Atstovybių naujienos »

   Į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją gegužės 7 dieną iškviestas Rusijos ambasados atstovas, kuriam išreikštas protestas dėl Rusijos ambasados JAV viešai paskelbto ir tikrovės neatitinkančio pareiškimo apie Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą po to, kai jo garbei Čikagos priemiestyje buvo atidengtas paminklas.

   Ministerijos naujienos »
   20190426_201805.jpg

   Balandžio 26 dieną Maskvoje, Valstybinės Tretjakovo galerijos kino salėje, atidaryta du mėnesius truksianti lietuviško kino programa „Trumpa Lietuvos kino istorija“.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   IMG_20190425_095410_resized_20190425_104837829 (003).jpg

   Balandžio 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje atidaryta tarptautinė konferencija, skirta pasidalinti ekspertine patirtimi, siekiant sukurti išankstinio įspėjimo sistemą kovai su hibridinėmis grėsmėmis.

   Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga » NATO ir tarptautinis saugumas »

   Naujienlaiškio prenumerata