Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvoje lankosi Kinijos kandidatas į UNESCO generalinio direktoriaus postą

Sukurta 2017.09.28 / Atnaujinta 2017.09.28 16:32

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 28 dieną susitiko su Kinijos kandidatu į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, šiuo metu UNESCO patarėjo švietimo klausimais pareigas einančiu Tsian Tangu, kuris atvyko į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros. 

„Lietuvoje UNESCO vardas yra žinomas tik iš gerosios pusės, mums svarbu, kad organizacijos veikla būtų dar labiau matoma, o Lietuvos patirtis UNESCO Vykdomojoje taryboje galėtų būti panaudota organizacijos labui“, – sakė viceministras.  Susitikime apsikeista nuomonėmis apie UNESCO veiklos aktualijas ir organizacijos ateitį.

UNESCO yra Jungtinių Tautų specializuota agentūra, siekianti prisidėti prie pasaulio taikos ir saugumo vystant bendradarbiavimą tarp tautų švietimo, mokslo, kultūros ir komunikacijos srityse. Lietuva 2015–2019 metais yra išrinkta ir dirba UNESCO Vykdomojoje taryboje, kuri spalio mėnesį balsuos dėl generalinio direktoriaus išrinkimo, o UNESCO Generalinė konferencija lapkričio mėnesį galutinai patvirtins naujojo organizacijos vadovo kandidatūrą. UNESCO generalinio direktoriaus posto siekia 8 kandidatai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
vaisvilaite1010.jpg

Spalio 9 dieną Lietuvos atstovė UNESCO Vykdomojoje taryboje ambasadorė Irena Vaišvilaitė dalyvavo plenariniame posėdyje, per kurį pabrėžė organizacijos reikšmę siekiant tvarios ateities.

Atstovybių naujienos »
IPDC 2017 (2).jpg

Rugsėjo 28 dieną UNESCO būstinėje Paryžiuje Tarptautinės visuotinės prieigos prie informacijos dienai pažymėti vyko Tarptautinės komunikacijos vystymo programos (angl. International Programme for the Development of Communication, IPDC) konferencija „IPDC talks“, kurią parėmė Lietuvos, Nyderlandų ir Suomijos vyriausybės.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Vaisvilaite skiriamieji.jpg

Rugpjūčio 4 dieną Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovė, ambasadorė prie Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) Irena Vaišvilaitė, įteikė skiriamuosius raštus organizacijos Generalinei direktorei Irinai Bokovai.

Atstovybių naujienos »
35547231162_f4ed6408a5_k.jpg

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 4 dieną susitiko su Audrey Azoulay, Prancūzijos kandidate į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, rinkiminės kampanijos vizito atvykusia į Lietuvą.

Daugiašaliai santykiai »
tomas_razmus-1655.jpg

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas birželio 23 dieną susitiko su ambasadoriumi Pham Sanh Chau, Vietnamo kandidatu į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, atvykusiu į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros.  

Dvišaliai santykiai »
_DSC0454.JPG

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas kovo 31 dieną susitiko su Vera El-Khoury Lacoeuilhe, Libano kandidate į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) generalinio direktoriaus postą, atvykusia į Lietuvą pristatyti savo kandidatūros.  

Daugiašaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata