Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru

Sukurta 2017.04.29 / Atnaujinta 2017.04.29 12:53
   L. Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru
   L. Linkevičius susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 28 dieną Valetoje, Maltoje, susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru Angelino Alfano ir aptarė dvišalius santykius bei užsienio politikos klausimus.

   L. Linkevičius pasidžiaugė geru dvišaliu bendradarbiavimu saugumo srityje bei padėkojo Italijai už indėlį į Lietuvos ir visų Baltijos valstybių saugumą. Ministras taip pat pažymėjo, kad Lietuva ES kaimynystės tema domisi ne tik Rytų partneriais, bet ir Pietų tema, ypač sprendžiant migracijos problemą. Tuo tarpu Italijos ministras atkreipė dėmesį, kad Lietuva yra patraukli šalis investicijoms.

   Ministro L. Linkevičiaus teigimu, 2018 m. numatytas Italijos prezidento Sergio Mattarella vizitas į Lietuvą bus svarbus akcentas pažymint dvišalių santykių 25-metį. Susitikimą ministrai pabaigė abipusiu kvietimu ateityje susitikti Vilniuje ir Romoje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   tomas razmus-0975.JPG

   Lapkričio 21 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su darbą Lietuvoje pradėjusiu Italijos ambasadoriumi Francesco Fransoni aptarė glaudžius Lietuvos ir Italijos tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą daugelyje sričių.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_8822.JPG

   Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni ir aptarė draugiškus Lietuvos ir Italijos santykius įvairiose srityse.

   „Dalyvaudama NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse, Italija prisideda prie mūsų šalies ir regiono saugumo stiprinimo. Esame dėkingi už Italijos rodomą solidarumą,“ – sakė N. Germanas.

   Dvišaliai santykiai »
   2.jpg

   Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

   Atstovybių naujienos »
   _PDR6897.jpg

   Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   Italija2.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 2 dieną pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Angelino Alfano su valstybės Nepriklausomybės diena, palinkėdamas gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos piliečiams.

   Dvišaliai santykiai »

   Italijoje darbą pradeda trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai, kurie atstovaus Lietuvos politiniams, ekonominiams, kultūriniams interesams ir teiks konsulinę pagalbą Lietuvos piliečiams Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata