Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

G. Landsbergis su Rumunijos ambasadoriumi aptarė bendradarbiavimo perspektyvas

Sukurta 2021.01.05 / Atnaujinta 2021.01.05 14:07

Sausio 5 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Rumunijos ambasadoriumi Lietuvoje Cosminu Dinescu. G. Landsbergis pasidžiaugė gerais Lietuvos ir Rumunijos santykiais, abi pusės sutarė toliau stiprinti dvišalį politinį ir ekonominį bendradarbiavimą.

Ministras padėkojo Rumunijai už svarų indėlį užtikrinant Lietuvos ir viso regiono saugumą, kvietė toliau stiprinti šalių bendradarbiavimą NATO.

G. Landsbergis pažymėjo, kad Lietuva ir Rumunija yra bendramintės daugeliu tarptautinės politikos ir saugumo klausimų bei išreiškė lūkesčius toliau bendradarbiauti Rytų partnerystės iniciatyvoje, palaikant iniciatyvos šalis jų euroatlantinės integracijos kelyje.

Ministras pasidžiaugė aktyvia Rumunijos ambasados veikla Lietuvoje ir išreiškė viltį, kad naujai suformuotos Lietuvos ir Rumunijos  vyriausybės glaudžiai bendradarbiaus.   

Rinkimai Rumunijoje vyko  gruodžio 6 dieną. Naujoji koalicinė trijų partijų Vyriausybė patvirtinta gruodžio 23 dieną.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_6519.jpg

Spalio 27 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius nuotoliniu būdu dalyvavo Bukarešte (Rumunijoje) organizuotoje konferencijoje, skirtoje situacijai bei ateities perspektyvoms Baltarusijoje aptarti.

Daugiašaliai santykiai »
IMG_01152.jpg

Vasario 25 dieną Timišoaros mieste Rumunijoje atidaryta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro „Karas po karo: ginkluotasis antisovietinis pasipriešinimas Lietuvoje 1944–1953 m.“

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »