Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Berne pažymėta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Sukurta 2017.07.17 / Atnaujinta 2017.07.17 15:48
  Berne pažymėta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

  Lietuvos Respublikos ambasadoje Berne (Šveicarijos Konfederacija) liepos 15 dieną vyko renginys skirtas  Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai pažymėti.

  Ambasados organizuotame renginyje, kuriame  dalyvavo Šveicarijos lietuvių bendruomenė ir kiti Lietuva besidomintys kviestiniai svečiai, Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų  direktoriaus pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė skaitė pranešimą apie moteris Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje Vilniuje, pristatė rūmų istorinę raidą bei jų atkūrimo projektą, papasakojo apie Valdovų rūmų muziejaus mokslinę, parodinę, leidybinę, edukacinę ir kultūrinę veiklą.

  Su dr. J. Karpavičiene taip pat buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, populiarinant Lietuvos istorijos bei kultūros paveldą užsienyje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _DSC1332.JPG

  Lapkričio 1 dieną  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus vykdyti Šveicarijos Konfederacijos užsienio reikalų ministro pareigas, palinkėjo jam stiprybės ir sėkmės šiame, susijusiame su naujais iššūkiais ir atsakingame darbe.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-1579.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 24 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Šveicarijos ambasadoriumi Lietuvai Markusu Niklausu Paulu Dutly. Ministras padėkojo ambasadoriui už asmeninį indėlį plėtojant draugiškus santykius tarp Lietuvos ir Šveicarijos.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata